سفارش تبلیغ
صبا

زینت زن=حفظ حجاب((Hejab pix))+عکس+پوستر

صفحه خانگی پارسی یار درباره

چادر به جای کت


 

چادر به جای کت     لباس فرم معلم‌ها کت‌های بلند با شلوار بود . زنگ‌های تفریح کت‌هاشون را در می‌‌آوردند و با بلوز آستین کوتاه وسط حیاط والیبال می کردند . مهدی کلاس چهارم بود . با دیدن این صحنه خیلی‌ ناراحت شد . گفت :

 

چادر به جای کت

 

 

لباس فرم معلم‌ها کت‌های بلند با شلوار بود . زنگ‌های تفریح کت‌هاشون را در می‌‌آوردند و با بلوز آستین کوتاه وسط حیاط والیبال می کردند . مهدی کلاس چهارم بود . با دیدن این صحنه خیلی‌ ناراحت شد . گفت :" چرا باید این قدر راحت مسائل اسلام را زیر پا بگذارند . می‌خوام ادبشان کنم .

 

" جواد دوید جلو و گفت :" می‌خوای چی‌ کار کنی‌ نکنه دردسر بشه ! " خندید و گفت :" نه ، فقط می‌خوام مجبورشون کنم با چادر برند خونه " .

 

مهدی چادر‌های نماز خانه را برداشت . رفت بالای پشت بام . آهسته پرید توی حیات . کت‌های معلم هارا بدون این که متوجه شوند برداشت و جای آن چادر گذشت .

 

بعضی‌ معلم‌ها که نمیتوانستند با این وضع ‌‌ جلوی روستائیان از مدرسه بیرون روند مجبور شدند چادر ها را سر کنند و به خانه روند .

 

 

 

شهید مهدی کازرونی

 

 

 


برچسب‌ها: شهید مهدی کازرونیشهدا و حجابچادر اسلامی و پوستر حجاب


تجاوز ؛ نتیجه ی آزادی یواشکی زنان


به گزارش حرف نو ،
 برخی زنان که تصاویر بدون روسری خود را در فیس‌بوک به اشتراک گذارده بودند با واکنش مواجه شدند.

 

سایت روزنامه تایمز اسرائیل نوشت: برخی زنان ایرانی که از اوایل ماه مه تصاویری از خود را بدون روسری در فیس‌بوک گذاشته بودند، در این مدت با واکنش شدید و گاه تهدیدآمیز هم در اینترنت و هم در خیابان از جانب افرادی مواجه شده‌اند که حامی حجاب هستند.

 

صفحه‌ای فیس‌بوکی به نام "آزادی‌های واقعی زنان ایرانی" که اندکی پس از صفحه "آزادی‌های یواشکی من" ساخته شد، شامل پیام‌های زیادی در حمایت از روسری است. برخی در این صفحه گفته‌اند که حجاب موجب آزادی و دفاع از عفت زنان می‌شود.

 

با این حال، برخی از نوشته‌ها در این صفحه آن‌قدرها هم ملایم نبودند. در یکی از این تصاویر، کلمه "تجاوز" روی عکس سه ژورنالیست مشهور ایرانی نوشته شده که در برنامه‌های ماهواره‌ای مختلف بدون روسری ظاهر شده‌اند. پیام‌های همراه با این تصاویر، حاوی این مفهوم هستند که زنانی که حجاب ندارند بیش‌تر در معرض تجاوز جنسی قرار دارند.

 

 

تجاوز نتیجه ی آزادی یواشکی زنان

 

 

علاوه بر این صفحه فیس‌بوکی، اصولگرایان ایران هم دو گردهمایی برگزار کرده و در آن‌ها از دولت خواسته‌اند تا قوانین پوشش در این کشور را با شدت بیش‌تری اعمال کند.


منبع : مشرق

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------

مطالب مرتبط : اینجا کشور فاطمه ی زهراست

 

 


برچسب‌ها: تجاوز نتیجه ی آزادی یواشکی زنانچادر و حجاب زنان ایرانیعفاف و حجاب زن و دختر ایرانیچادر و روسری